Fotografia rodzinna


W dobie dzisiejszej cyfryzacji, gdzie każdy z nas posiada smartfona, aparat fotograficzny, bardzo trudno jest spotkać kogoś, kto nie miałby zdjęć rodzinnych,  selfie z rodzicami, fotografii dzieci, wspólnego zdjęcia przy torcie urodzinowym.

Tak…. problem pojawia się, gdy chcemy wydrukować takie zdjęcie i powiesić na ścianie lub wysłać do cioci do Ameryki. Okazuje się, że często  format jest  nie taki jak trzeba i na wydruku widać piksele, wujek jest „nieostry”, ktoś zamknął oczy albo w kadrze widać coś, co nie do końca jest potrzebne  lub eleganckie… 

Proponuję Państwu profesjonalne fotografie, takie którymi można się pochwalić czy powiesić na ścianę i które  wbrew pozorom nie są wielkim wydatkiem, a mogą być pamiątką na lata.

Atuty? Proszę:

  • profesjonalizm fotografii,
  • brak rzeczy „niepotrzebnych” w kadrze,
  • „obróbka”  czyli retusz,
  •  pomysłowość, ciekawe ujęcia,
  • dostosowanie się do potrzeb klienta.

Do kategorii „fotografia rodzinna” można zaliczyć wiele ujęć:  sesja dwojga zakochanych w sobie ludzi, rodziców z dziećmi, fotografia pokoleń, sesja ciążowa, fotografie noworodków i niemowląt, , rocznicowa itd.

Nie sposób ich wszystkich wypisać.

Dlatego nie załączam cennika.  Każde spotkanie z fotografowanymi osobami to indywidualna oferta. Być może potrzebujecie czegoś całkiem innego, o czym ja nawet nie pomyślałem. Jestem otwarty na potrzeby i pomysły  klienta.

Poniżej zamieszczam kilka ujęć poglądowych. Resztę umawiamy indywidualnie.

Przewiń do góry
error: Content is protected !!